Ubytovanie Slov-raj

welcomeUbytovanie SLOV-RAJ sa nachádza v tichej časti obce Arnutovce vo vzdialenosti 5km od turistického strediska Čingov v národnom parku Slovenský raj. Z ubytovania je možné podnikať nenáročné prechádzky, ako aj náročnejšie pešie túry do roklín Slovenského raja (Sokolia dolina, Prielom Hornádu, Letanovský mlyn, Kláštorská roklina, Suchá belá), na Tomašovský výhľad a Kláštorisko.

V zime je možné mimo túr lyžovať alebo využiť bežecké trate v lyžiaskych strediskách Plejsy (27 km, medzinárodná homologizácia FIS), Levočská dolina (12 km), Poráč (18 km), Spišská Nová Ves - Rittenberg (5 km), Čingov - Ďurkovec (5 km) a Vysoké Tatry (30 km).

Objekt je vhodný ako východisko na celodenné výlety autom za poznávaním kultúrno-historických pamiatok Spiša (Levoča 11 km, Spišský hrad 25 km, Markušovce 8 km, Kežmarok 24 km), prírodných krás (Dobšinská ľadová jaskyňa 40 km, Pieniny 80 km, Vysoké Tatry 30 km) a na celoročne prevádzkované termálne kúpaliská Vrbov (22 km) a AquaCity Poprad (24 km). V Spišskej Novej Vsi (4 km) je letné kúpalisko, krytá plaváreň, najvyššia kostolná veža na Slovensku vysoká 87 m a návšteva ZOO.

Kliknite si pre hodnotenia našho ubytovania Slov-raj. Rezervujte si tak naše ubytovanie. Budete spokojní, tešíme sa na Vás. Nájdete nás aj u renomovaného partnera v časti ubytovanie Slovenský raj. Odporúčame navštíviť aj naše hlavné mesto a rezervovať si ubytovanie Bratislava.

Ubytovanie SlovRaj nájdete aj v ubytovacom katalógu ubytovanie Slovenský raj

© Ubytovanie SLOV-RAJ, všetky práva vyhradené | tvorba web stránok webing.sk